پلاک مناسب بانوان

11 کالا

 • گردنبند طرح پروانه

  گردنبند طرح پروانه

  شروع از : ۱۸۵,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند طرح پروانه پلاک طرح پروانه یکی از پرطرفدار ترین طرح های بازار هست و از نقره با عیار 925 ساخته شده است . این گردنبند سایز تمامی سنین میشود و رنگ آبکاری آن قابل سفارشی سازی است. جهت خریداری این محصول از جنس طلا میتوانید از بخش تماس با ما ، با پلاکچی در ارتباط باشید.
 • گردنبند دوست دارم

  گردنبند دوستت دارم کد PCG6

  شروع از : ۱۴۹,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند دوست دارم علاقه خودتان را با پلاک و گردنبند دوستت دارم ابراز کنید ، تجربه نشان داده است بانوان علاقه خاصی به این سبک از زیورالات دارند. گردنبند طرح دوست دارم طراحی مکعبی شکل دارد که نقطه های آن به شکل قلب❤️ کار شده است.
 • گردنبند طرح قلب

  گردنبند طرح قلب نقره کد PCG6

  شروع از : ۳۱۰,۰۰۰ تومان
  گردنبند طرح قلب نقره ساخته شده از نقره با عیار 925 بوده، جز یکی از زیبا و عین حال ساده ترین محصولات پلاکچی میباشد. عناصر بکار رفته در این گردنبند شامل: پلاک به شکل قلب تو خالی ، و زنجیر بسیار ظریف نقره با قفل ساده میباشد. این گردنبند انتخابی مناسب بعنوان هدیه ای ارزشمند برای مناسبت های مختلف میباشد. این محصول در بسته بندی زیبا و شکیل ارسال میشود.
 • گردنبند طرح تاب

  گردنبند دخترانه طرح تاب

  شروع از : ۲۷۹,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند دخترانه طرح تاب گردنبند طرح تاب یکی از فانتزی ترین گردنبند های دخترانه میباشد ، این گردنبند دخترانه از متریال باکیفیت از جنس نقره ساخته شده است.اگر بدنبال گردنبند دخترانه میگردید با تهیه این محصول از زیبایی و کیفیت آن شگفت زده خواهید شد.  
 • 6%
  پلاک رقص بالهپلاک رقص باله

  پلاک گردنبندی طرح رقص باله کد PCG10

  شروع از : ۱۷۳,۰۰۰ تومان۱۶۵,۰۰۰ تومان
  پلاک رقص باله جدا از مضمون این طرح ، طراحی بسیار شیکی دارد . این محصول در جنس های مختلفی قابل ساخت میباشد . رقص باله یکی ار جذابترین رقص های جهان میباشد ، سعی کرده ایم جذابیت رقص باله را با طراحی شکیل این پلاک به نمایش بگذاریم.
 • گردنبند طرح قلب کد PCG3

  گردنبند طرح قلب کد PCG3

  شروع از : ۹۹,۰۰۰ تومان
  پلاک طرح قلب مناسب بانوان برای تمامی سنین میباشد و بواسطه طرح ساده ای که دارد جز محصولات شیک و اقتصادی بشمار می آید و در جنس های طلا و نقره با آبکاری دلخواه شما قابل ساخت میباشد.
 • گردنبند عاشقانه طرح تو کد PCG2پلاک گردنبند طرح تو

  گردنبند عاشقانه طرح تو کد PCG2

  شروع از : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
  اگر دنبال گردنبند عاشقانه مناسب برای بانوان میگردید، گردنبند عاشقانه طرح تو یکی از مناسب ترین انتخاب ها میباشد ، پلاکچی همواره سعی داشته تمامی محصولات را با حداکثر کیفیت ساخته و ارسال نماید ، این محصول نیز در این مورد مستثنی نبوده و با بهترین کیفیت ساخته میشود. همچنین امکان ساخت این پلاک با تغییرات دلخواه شما مثل تغییر فونت وجود دارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق…
 • پلاک حروف انگلیسی

  پلاک حروف انگلیسی طرح گردنبندی کد PCP02

  شروع از : ۱۰۵,۰۰۰ تومان
   خرید پلاک حروف انگلیسی این پلاک بواسطه وزن کمی که دارد قیمت مناسبی دارد.جنس استفاده شده در این محصول  طلا با عیار 750 و یا نقره با عیار 925 میباشد که هنگام سفارش قابل انتخاب میباشد. تمامی حروف انگلیسی موجود میباشد ، درصورتی که تمایل دارید در صفارش شما از حروف فارسی استفاده شود به سادگی میتوانید از قسمت سفارش پلاک با طرح دلخواه اقدام به خرید نمایید.
 • پلاک طرح گربه

  پلاک طرح گربه کد PCP3

  شروع از : ۱۱۹,۰۰۰ تومان
  گردنبند و پلاک طرح گربه این محصول قابلیت شخصی سازی دارد به اینصورت که پس از نهایی کردن سفارش خود درصورتی که قصد دارید پلاک گربه ی شما در وزن های متفاوتی ساخته شود با تلفن های تماس پلاکچی در ارتباط باشید.
 • پلاک فانتزی دخترانه طرح پاندا

  پلاک فانتزی دخترانه طرح پاندا

  شروع از : ۱۳۰,۰۰۰ تومان
  پلاک طرح پاندا قابل ساخت از جنس طلا و نقره . این پلاک فانتزی نیازمنده دو تکه زنجیر میباشد که با حلقه به گوش های پاندا متصل شود. درصورتی که زنجیر شما یک تکه میباشد ، بعد از ثبت سفارش به واحد پشتیبانی سایت اطلاع دهید تا پلاک به صورت آویزی ساخته شود.
 • گردنبند طرح پروانه مدل PCG1

  گردنبند طرح پروانه مدل PCG1

  شروع از : ۳۱۰,۰۰۰ تومان
  گردبند طرح پروانه بواسطه طرح ساده و شیکی که دارد جلوه زیبایی به خود گرفته است. این پلاک با ظرافت تمام  مناسب تمامی رده سنی بانوان میباشد. همچنین آبکاری این محصول با جنس طلا کاملا رایگان میباشد.