فرم پیگیری سفارش :

برای رهگیری سفارشتان شماره سفارش و ایمیلی که درهنگام ثبت سفارش وارد کردید را در این قسمت وارد و کلید رهگیری را فشار دهید.

پیگیری سفارشات

همچنین در صورتی که از طریق پیامک یا ایمیل کد پیگیری پستی دریاف نموده اید ، از طریق وبسایت رسمی شرکت پست سفارش خود را پیگیری نمایید.

22%
زنجیر نقره گوشواره بخیه ای

زنجیر نقره ونیزی اعلا کد PCZ1

شروع از : ۱۷۵,۰۰۰ تومان۱۴۹,۰۰۰ تومان
زنجیر مدل ونیزی نقره از متریال با کیفیت و با ظرافت تمام ساخته شده است .  آبکاری و نقره با کیفیتی که در این زنجیر استفاده شده ، یک دلیل مهم برای متمایز شدن از محصولات مشابه در بازار است. همچنین این کالا مناسب بانوان و آقایان میباشد.
پلاک مادر

گردنبند مادرم طرح قلب

شروع از : ۱۵۹,۰۰۰ تومان
گردنبند طرح مادرم از جنس نقره ساخته شده است و طراحی آن به شکل قلب انجام شده است . گردنبند مادرم ، بواسطه حلقه ای که اصطلاحا پاپیون گفته میشود و در وسط آن قرار دارد از زنجیر آویز میشود.
گوشواره شعر فارسی

گوشواره شعر فارسی

شروع از : ۲۸۵,۰۰۰ تومان
خرید گوشواره شعر گوشواره طرح شعر فارسی ازجنس نقره 925 عیار ساخته شده است. شعر های این گوشواره به شکلی زیبا و دوست‌داشتنی طراحی شده‌اند و می‌توانند نظر بسیاری از بانوان را به خود جلب کنند.
گوشواره بخیه ای طرح قلب و مثلثپیگیری سفارشات

گوشواره بخیه ای طرح قلب و مثلث

شروع از : ۲۰۱,۰۰۰ تومان
گوشواره بخیه ای طرح قلب ، گوشواره بخیه ای طرح مثلث گوشواره ها طرفداران بسیاری در میان دیگر زیورالات دارند ، این محصول کیفیت بالا و دلیل عدم وجود واسطه قیمت مناسبی دارند . اگر زیورالات ساده و شیک مورد پسند شما این محصول کاملا مناسب شماست .
گردنبند عاشقانه طرح تو کد PCG2پلاک گردنبند طرح تو

گردنبند عاشقانه طرح تو کد PCG2

شروع از : ۱۵۰,۰۰۰ تومان
اگر دنبال گردنبند عاشقانه مناسب برای بانوان میگردید، گردنبند عاشقانه طرح تو یکی از مناسب ترین انتخاب ها میباشد ، پلاکچی همواره سعی داشته تمامی محصولات را با حداکثر کیفیت ساخته و ارسال نماید ، این محصول نیز در این مورد مستثنی نبوده و با بهترین کیفیت ساخته میشود. همچنین امکان ساخت این پلاک با تغییرات دلخواه شما مثل تغییر فونت وجود دارد ، در صورت نیاز میتوانید از طریق…