پلاک

24 کالا

 • پلاک اسم سگپلاک هویت سگ

  تگ شناسایی سگ با اسم و شماره تماس دلخواه طرح شیتزو

  شروع از : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
  ساخت تگ شناسایی سگ این محصول از جنس نقره ساخته شده و هیچگونه حساسیت پوستی و قارچی به سگ شما منتقل نخواهد کرد ، همچنین با نوشته شدن اسم سگ و شماره تماس صاحب سگ در صورتی که شگ شما گم شود، پیدا کننده براحتی میتواند با شما تماس بگیرد.
 • پلاک اسم بارانگردنبند اسم باران

  پلاک اسم باران طرح ابر

  شروع از : ۱۶۹,۰۰۰ تومان
  خرید پلاک اسم باران گردنبند اسم باران از متریال با کیفیت نقره یا عیار 925 اجرا شده و از کیفیت مطلوبی برخوردار است ، آبکاری این محصول به دلخواه مشتری اجرا میشود. بر روی اسم طرح ابر کار شده است که اسم باران را به چشم میکشد و زیبایی پلاک را چندین برابر میکند.
 • پلاک سگپلاک هویت سگ

  تگ شناسایی سگ با اسم و شماره تماس دلخواه طرح پنجه

  شروع از : ۱۸۹,۰۰۰ تومان
  خرید تگ شناسایی سگ این محصول از جنس نقره ساخته شده و هیچگونه حساسیت پوستی و قارچی به سگ شما منتقل نخواهد کرد ، همچنین با نوشته شدن اسم سگ و شماره تماس صاحب سگ در صورتی که شگ شما گم شود، پیدا کننده براحتی میتواند با شما تماس بگیرد.
 • گردنبند طرح پروانه

  گردنبند طرح پروانه

  شروع از : ۱۸۵,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند طرح پروانه پلاک طرح پروانه یکی از پرطرفدار ترین طرح های بازار هست و از نقره با عیار 925 ساخته شده است . این گردنبند سایز تمامی سنین میشود و رنگ آبکاری آن قابل سفارشی سازی است. جهت خریداری این محصول از جنس طلا میتوانید از بخش تماس با ما ، با پلاکچی در ارتباط باشید.
 • پلاک اسم لیانا

  پلاک اسم لیانا

  شروع از : ۱۷۰,۰۰۰ تومان
  سفارش پلاک اسم لیانا - Liyana گردنبند اسم Liana با طرح انگلیسی اجرا شده است و کیفیت خوبی دارد ، زنجیر و خود پلاک تماما از جنس نقره بوده و مناسب تمام سنین میباشد.این گردنبند در دو رنگ طلایی و سفید قابل ساخت میباشد
 • پلاک اسم آیلینپلاک اسم آیلین

  پلاک اسم آیلین انگلیسی

  شروع از : ۱۵۹,۰۰۰ تومان
  سفارش پلاک اسم آیلین - Aylin گردنبند اسم آیلین اسم آیلین با طراحی انگلیسی و سطح آیینه ای ساخته شده و جلوه زیبایی دارد . گردنبند اسم Aylin در دو آبکاری طلایی و سفید بهمراه زنجیر یا پلاک بصورت تکی قابل سفارش است.
 • پلاک اسم سویل sevil

  پلاک اسم سویل

  شروع از : ۱۵۹,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند اسم سویل Sevil پلاک اسم سویل از نقره با عیار 925 ساخته شده است . این گردنبند در دو طرف پروانه هایی دارد که زیبایی به سزایی به کار میبخشد ، به همین خاطر طراحی بسیار شیک و زیبایی دارد . همچنین گردنبند اسم Sevil در دو رنگ آبکاری طلایی و سفید قابل سفارش است.
 • پلاک اسم یکتا

  پلاک اسم یکتا

  شروع از : ۱۵۹,۰۰۰ تومان
  سفارش پلاک اسم یکتا فارسی گردنبند اسم یکتا از نقره 92 عیار ساخته شده و کیفیت خوبی دارد ، این گردنبند طراحی فارسی بسیار شیکی دارد که روی گردن فوق العاده به چشم میاید. این پلاک در در رنگ آبکاری سفید ( به رنگ نقره ) و طلایی ( به رنگ طلا ) قابل سفارش است.
 • گردنبند دوست دارم

  گردنبند دوستت دارم کد PCG6

  شروع از : ۱۴۹,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند دوست دارم علاقه خودتان را با پلاک و گردنبند دوستت دارم ابراز کنید ، تجربه نشان داده است بانوان علاقه خاصی به این سبک از زیورالات دارند. گردنبند طرح دوست دارم طراحی مکعبی شکل دارد که نقطه های آن به شکل قلب❤️ کار شده است.
 • خرید پلاک اسم زهراپلاک اسم زهرا

  پلاک اسم زهرا فارسی کد PCP09

  شروع از : ۱۷۳,۰۰۰ تومان
  خرید پلاک اسم زهرا فارسی همه ما حس خوبی نسبت به حروف الفبای نام خود داریم. حال چه اسم زهرا کامل باشد و یا فقط چند حرف اول یا آخر آن. ما می توانیم زنجیر ها و پلاک هایی از جنس نقره و طلا با نام حروف الفبای خود بر گردنمان بیاندازیم و بسیار منحصر به فرد و خاص باشیم. حال این حروف می تواند به زبان های مختلف باشد،گردنبند…
 • گردنبند طرح قلب

  گردنبند طرح قلب نقره کد PCG6

  شروع از : ۳۱۰,۰۰۰ تومان
  گردنبند طرح قلب نقره ساخته شده از نقره با عیار 925 بوده، جز یکی از زیبا و عین حال ساده ترین محصولات پلاکچی میباشد. عناصر بکار رفته در این گردنبند شامل: پلاک به شکل قلب تو خالی ، و زنجیر بسیار ظریف نقره با قفل ساده میباشد. این گردنبند انتخابی مناسب بعنوان هدیه ای ارزشمند برای مناسبت های مختلف میباشد. این محصول در بسته بندی زیبا و شکیل ارسال میشود.
 • گردنبند طرح تاب

  گردنبند دخترانه طرح تاب

  شروع از : ۲۷۹,۰۰۰ تومان
  خرید گردنبند دخترانه طرح تاب گردنبند طرح تاب یکی از فانتزی ترین گردنبند های دخترانه میباشد ، این گردنبند دخترانه از متریال باکیفیت از جنس نقره ساخته شده است.اگر بدنبال گردنبند دخترانه میگردید با تهیه این محصول از زیبایی و کیفیت آن شگفت زده خواهید شد.  

خرید پلاک نقره

 زیورآلات به زیباتر شدن و جذابیت های زنانه و مردانه کمک می کند. به طور کلی این زیورآلات هستند که ظاهری فاخر و خیره کننده برای خانم ها و آقایان می سازند. به ویژه زیورآلاتی نظیر پلاک گردنبندی، دستبند، پلاک اسم و نیم ست که در نگاه اول به چشم می آیند. مزیت برتر زیورآلات ترکیب آنها با انواع استایل های زنانه و مردانه است. به خاطر داشته باشید هر چقدر هم که خوش پوش باشید این زیورآلات هستند که استایل شیک شما را تکمیل می کنند.

انواع زیورآلات زنانه

گردنبند ، دستبند ، گوشواره و امثال این ها جز ملزومات خانوم ها هستند. پلاک های نقره ساخته شده در پلاکچی زیباتر از طلا ساخته و دیده میشوند.

گردنبند : به روزترین گردنبندهای زنانه و مردانه در فروشگاه پلاکچی ساخته و عرضه میشوند . دسته بندی گردنبند به دو قسمت گردنبند زنانه و گردنبند مردانه تقسیم میشود که از منو محصولات در دسترس است.

پلاک طرح دار : شیکترین و خاصترین پلاک ها ، در طرح های مختلف مثل حروف ، اشکال ، فانتزی ، اسلیمی و غیره که از لحاظ کیفیت شما را شگفت زده خواهد کرد.