روز مادر

1 کالا

  • پلاک مادر

    گردنبند مادرم طرح قلب

    شروع از : ۱۵۹,۰۰۰ تومان
    گردنبند طرح مادرم از جنس نقره ساخته شده است و طراحی آن به شکل قلب انجام شده است . گردنبند مادرم ، بواسطه حلقه ای که اصطلاحا پاپیون گفته میشود و در وسط آن قرار دارد از زنجیر آویز میشود.

خرید گردنبند روز مادر ، خرید پلاک روز مادر

روز مادر را میتوان یکی از ارزشمندترین مناسب های طول سال یاد کرد ، مادران همیشه مثل گوهری درخشان در زندگانیمان درخشیدند و نور محبت را در قلب ما تاباندند.

هدیه دادن در طول سال مخصوصا در روز مادر هر سال شاید گوشه ی ناچیزی از زحمات این عزیزان را را جبران کند . پلاکچی سعی کرده است خاص ترین طرح های روز مادر را ساخته و ارائه کند.

خرید گردنبند نقره روز مادر

فروشگاه زیورالات پلاکچی مجموعه ای از لوکس و شیک ترین محصولات نقره مخصوص روز مادر را طراحی و آماده فروش کرده است.این محصولات تماما از بهترین نقره موجود ساخته شده و کیفیت ساخت منحصر به فردی دارد.محصولات موجود با کمترین قیمت فروخته شده و با سریع ترین ناوگان حمل و نقل ارسال میشود ، همچنین بجهت اطمینان خاطر مشتریان تمامی کالا ها دارای گارانتی میباشند که شرایط آن در صفحه قوانین درج شده است.

خرید گردنبند نقره روز مادر با روکش طلا

گردنبند ها ، گوشواره ها و تمامی محصولات را میتوانید با آبکاری طلایی یا همان روکش طلا سفارش دهید ، به سبب استفاده از بهترین مواد آبکاری این اطمینان را به شما میدهیم که تشخیص نقره با روکش طلا از خود طلا برایتان دشوار خواهد بود .