سفارش ساخت پلاک اسم با طرح دلخواه

سفارش پلاک اسم هادی

سفارش ساخت پلاک اسم دلخواه

پلاک اسم سویل sevil

سفارش ساخت پلاک با طرح دلخواه

سفارش پلاک

سفارش پلاک طلا و نقره

پلاکچی یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی زیورآلات کشور میباشد که همواره با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات بروز اعتمال و رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.

گروه پلاکچی علاوه بر اینکه طرح های آماده خود را از جنس طلا و نقره به فروش میرساند ، اماده ارائه خدمات رسانی در قالب سفارش پلاک اسم طلا ، طراحی آنلاین پلاک اسم ، سفارش گردنبند اسم ، سفارش دستبند اسم ، سفارش پلاک طلا ، سفارش پلاک نقره ، گردنبند ، گوشواره ، دستبند و … میباشد .

چجوری باید سفارش پلاک دلخواهم را بدم ؟

سفارش پلاک طرح دلخواهتون به آسانی با چند قدم ساده امکان پذیره ، کافیه فرم رو طبق مراحل زیر پر کنی :

  1. در فرمی که قرار دادیم نام و نام خوانوادگیت رو بنویسی.
  2. انتخاب کنی که پلاکت از جنس طلا باشه یا نقره.
  3. اگر از طرحی که میخای عکس داری گزینه طرح خودم را دارم را انتخاب کن و در کادری که باز میشه تصویر طرحت رو انتخاب کن.
  4. اگر طرحی رو دوس داری ولی عکس یا نمونه نداری گزینه قصد دارد پلاکچی برایم طراحی کند را انتخاب کنی و در کادری که باز میشه اسم یا متن طرحت رو برامون بنویس.
  5. شماره تلفنت را وارد کن تا بتونیم باهات در تماس باشیم.
  6. در نهایت روی دکمه ارسال کلیک کن تا باهات ارتباط برقرار کنیم.

وزن و اندازه به چه شکل است ؟

ابعاد و اندازه این اکسسوری معمولا به خواست شما و بر اساس نام دلخواه شما ساخته می شود. معمولا اندازه پلاک اسم های ترکیبی مانند محمدرضا، امیر علی، نازنین زهرا، یگانه هستی و…. کمی بزرگتر از دیگری است چون باید کل کلمات به شکل درست درج شوند. به طور استاندارد اندازه و ابعاد پلاک اسم بین 3 تا 6 سانتی متر است که البته مشتریان می توانند طراحی مد نظر خود را نیز ه آن اضافه کنند.
در رابطه با وزن پلاک نیز می توان سلیقه مشتریان را دخیل دانست، البته به طور استاندارد وزن مورد نظر زیر سه گرم نیست ولی امکان ساخت آن مهیاست. پلاک های بیشتر از سه گرم به دلیل وزن بالاتر نما و جذابیت خاصی دارند چرا که به زیبایی روی بدن می نشینند اما باز هم با توجه به خواسته مشتری پلاک های زیر 3 گرم نیز بر اساس استاندارد ساخته می شوند.

طراحی پلاک به چه شکل خواهد بود ؟

این بخش از سفارش پلاک اسم نیز به نظر خود شما انجام می شود. در طراحی این اکسسوری شیک معموات از زبان فارسی یا انگلیسی استفاده می شود ، پس از ثبت سفارش چند طرح اسم مورد نظر شما ارسال میشود تا طرح مورد نظر را انتخاب کنید.

چه پلاک هایی میتوانم سفارش دهم ؟

هر طرح یا اسمی که مورد نظر شما باشد قابل اجراست ، همانگونه که در بالا اشاره شده است میتوانید طرح یا اسم مورد نظرتون رو سفارش دهید. نکته حائز اهمیت این است که طرح مورد نظر شما باید بصورت پلاک باشد نه برجسته.