خرید پلاک اسم یا طرح شما

هر آنچه که شما میخواهید

طرح از شما ، اجرا با نهایت دقت و کیفیت با ما

ادامه توضیحات ثبت سفارش
توضیحات ثبت سفارش
نمونه کار ها

تضمین کیفیت

پیشنهاد طرح

مشاوره  رایگان

مطابق سلیقه شما

توضیحات کامل در مورد سفارش پلاک از پلاکچی در 2 دقیقه

1. تکمیل فرم سفارش

در فرم زیر از شما اطلاعاتی درخواست شده است که تعیین کننده جنس و طرح پلاک است. همچنین اطلاعاتی هویتی شما مثل نام و شماره تماس نیز درخواست میشود تا بتوانیم در مراحل بعدی با شما در ارتباط باشیم.

2. تایید طرح

پس از اینکه فرم را پر و ارسال کردید نوبت به ما میرسد تا طرح شما را ارزیابی و قیمت گذاری کنیم ،یا اگر نیاز به مشاوره داشته باشید سوالات شما را پاسخ داده و سفارشتان را ثبت کنیم. تمامی مکاتبات بصورت متنی ( واتساپ ) یا تلفنی خواهد بود.

3. اجرا و ساخت

بعد از ثبت شفارش طرح شما به مرحله ساخت وارد میشود . در این مرحله طرح شما توسط طراحان طراحی شده و تصویر طرح بجهت تایید برایتان ارسال میشود در در صورتی که تغییراتی نیاز نباشد پلاک شما ساخته شده و آماده ارسال میگردد.

4. ارسال

بعد از اتمام ساخت سفارش ، محصول به بهترین نحوه بسته بندی میشود تا در حین حمل آسیبی به آن وارد نشود. سپس به ناوگان های حمل مرسولات مثل پست یا تیپاکس، که شما آن را انتخاب میکنید تحویل داده میشود. 

سفارش طراحی پلاک

چجوری باید سفارش پلاک دلخواهم را بدم ؟

سفارش پلاک طرح دلخواهتون به آسانی با چند قدم ساده امکان پذیره ، کافیه فرم رو طبق مراحل زیر پر کنی :

  1. در فرمی که قرار دادیم نام و نام خوانوادگیت رو بنویسی.
  2. انتخاب کنی که پلاکت از جنس طلا باشه یا نقره.
  3. اگر از طرحی که میخای عکس داری گزینه طرح خودم را دارم را انتخاب کن و در کادری که باز میشه تصویر طرحت رو انتخاب کن.
  4. اگر طرحی رو دوس داری ولی عکس یا نمونه نداری گزینه قصد دارد پلاکچی برایم طراحی کند را انتخاب کنی و در کادری که باز میشه اسم یا متن طرحت رو برامون بنویس.
  5. شماره تلفنت را وارد کن تا بتونیم باهات در تماس باشیم.
  6. در نهایت روی دکمه ارسال کلیک کن تا باهات ارتباط برقرار کنیم.

سفارش پلاک طلا و نقره

پلاکچی یکی از بهترین فروشگاه های اینترنتی زیورآلات کشور میباشد که همواره با ارائه محصولات با کیفیت و خدمات بروز اعتمال و رضایت مشتریان خود را جلب کرده است.

پلاکچی علاوه بر اینکه طرح های آماده خود را از جنس طلا و نقره به فروش میرساند ، اماده ارائه خدمات رسانی در قالب سفارش پلاک اسم طلا ، طراحی آنلاین پلاک اسم ، سفارش گردنبند اسم ، سفارش دستبند اسم ، سفارش پلاک طلا ، سفارش پلاک نقره ، گردنبند ، گوشواره، دستبند و … میباشد .

خرید پلاک اسم

پلاک های اسمی ، اکسسوری های جذابی که جدیدا طرفدار بسیاری پیدا کرده اند و بهترین گزینه برای کادوی ولنتاین یا سالگرد و مناسبت های خاص دیگر است، در این میان فروشگاه های بسیاری در این زمینه فعالیت میکنند که از دید بسیاری از کاربران عیب های بزرگی مثل کیفیت بد ، پشتیانی خیلی ضعیف ، قیمت های نجومی و عدم امکان شخصی سازی سفارش دارند. اما پلاکچی سعی بر این داشته که با ارئه محصولات با کیفیت و قیمت مناسب حس خوب رضایت را به مشتریان القا کند به همین خاطر تمامی کار های ارائه شده در پلاکچی کاملا مطابق سلیقه مشتریان خواهد بود

هر طرح یا اسمی که مورد نظر شما باشد قابل اجراست . نکته حائز اهمیت این است که طرح مورد نظر شما باید بصورت پلاک باشد نه برجسته.

سفارش پلاک اسم

قصد خرید پلاک اسم دارید اما طرح خاصی مد نظرتان نیست ؟ فقط کافیست با پشتیانی پلاکچی در تماس باشید تا شما را هر چه بهتر در این زمینه راهنمایی کنند و طرحی مطابق سلیقه شما ارائه نمایند.

طرح های متنوعی در این فروشگاه اجرا میشود برای مثال اسم های ترکیبی که بصورت ساده در کنار هم قرار میگیرند یا به سبک شکسته در هم تنیده میشوند یا حتی اسم ترکیبی بیهنایت که جز پر فروش ترین طرح های اسم ترکیبی بشمار میرود.

خرید پلاک اسم طلا

وزن و اندازه به چه شکل است ؟ ابعاد و اندازه این اکسسوری معمولا به خواست شما و بر اساس نام دلخواه شما ساخته می شود. معمولا اندازه پلاک اسم های ترکیبی مانند محمدرضا، امیر علی، نازنین زهرا، یگانه هستی و…. کمی بزرگتر از دیگری است چون باید کل کلمات به شکل درست درج شوند. به طور استاندارد اندازه و ابعاد پلاک اسم بین 3 تا 6 سانتی متر است که البته مشتریان می توانند طراحی مد نظر خود را نیز ه آن اضافه کنند.
در رابطه با وزن پلاک نیز می توان سلیقه مشتریان را دخیل دانست، البته به طور استاندارد وزن مورد نظر زیر سه گرم نیست ولی امکان ساخت آن مهیاست. پلاک های بیشتر از سه گرم به دلیل وزن بالاتر نما و جذابیت خاصی دارند چرا که به زیبایی روی بدن می نشینند اما باز هم با توجه به خواسته مشتری پلاک های زیر 3 گرم نیز بر اساس استاندارد ساخته می شوند.

نمونه کار ها

برای بزرگ نمایی روی تصاویر کلیک کنید