آرشیو وبلاگ

گالری طلا و جواهر تهران

برترین گالری های طلا و جواهر تهران | بهترین گالری طلا در تهران

به گزارش پلاکچی با گذر زمان زیورالات خاص جایگاه بسزایی میان بانوان و اقایان پیدا کرده است به همین سبب در ادامه این مقاله بهترین گالری طلا در تهران یا بهتر بگوییم بهترین گالری های طلا و جواهر در تهران بزرگ را بررسی خواهیم کرد.

0نظرات
نکات مهم در خرید طلای دست دوم

نکات مهم در خرید طلای دست دوم

فروش و خرید طلای دست دوم کوچه ای است که اکثرا گذر همه به آن میوفتد ، اما مبادله طلای دست دوم برخلاف اسمش به این آسانی ها هم نیست ، و در صورتی که بدون داشتن اطلاعات کافی اقدام به خرید و فروش کنید ممکن است کلاه به سرتان برود و طلا خود را کمتر از قیمت واقعی بفروشید و بیشتر از قیمت واقعی بخرید !
با مطالعه این مقاله از خرید و فروش طلای خود نگران نباشید و به راحتی معامله خود را انجام دهید.

0نظرات
برند های جواهر

بهترین و لوکس ترین برند های جواهرات

جواهرات بخشی از زندگی روزمره ی ما هستند و شاید تا به حال فکرش را هم نکرده باشید که چه تأثیری روی زندگی ما دارند. ما از برند های جواهرات مختلف استفاده می کنیم تا ظاهری فریبنده تر و جذاب تر داشته باشیم. دست بند، گوشواره، دکمه سردست و یا حتی یک گردنبند فرقی نمی کند.

جواهرات بخشی از زندگی روزمره ی ما هستند و شاید تا به حال فکرش را هم نکرده باشید که چه تأثیری روی زندگی ما دارند.

0نظرات
آموزش نگهداری زیورالات

مهم ترین و بهترین نکات نحوه نگهداری زیورالات

تاکنون از خود پرسیده این چرا زیورالاتتان به مرور زمان کیفیت خود را از دست میدهند ؟ یا چرا رنگ آبکاری زیورالاتتان به مرور زمان کمرنگ میشود ؟
همه ی ما با زیورالات متنوعی سر و کار داریم ، شاید برایتان پیش آمده باشد که زیورالاتتان به مرور زمان تغییر رنگ میدهند یا به هر دلیلی دیگر قابل استفاده نباشد . همه این ها به دلیل نگهداری نادرست از زیورالات طلا ، نقره و بدل است ، اما راهکار چیست ؟

0نظرات
تشخیص طلا

بهترین روش تشخیص طلا از نقره،برنج،مس و بدل

طلا یکی از گرانبهاترین فلزات مصرفی در ایران است که گاها بعضی افراد با اعمال سودجویانه اقدام به کلاه برداری کرده و بجای طلا اجناس بدل از جنس برنج ، نقره ، مس و غیره میکنند. شاید برای شما هم پیش آمده باشد پس از خرید زیورالات به طلا یا بدل بودن آن شک کرده باشید. در چنین حالتی چگونه میتوان طلا را از بدلیجات تشخیص داد ؟ در ادامه این مقاله با انجام چند مرحله ساده به این موضوع پی خواهیم برد.

0نظرات
نحوه خرید پلاک طلا و نقره

آموزش خرید پلاک طلا و نقره در 3 سوت + ویدیو

یکی از محبوبترین زیورالات مردانه و زنانه انواع پلاک طلا و نقره است که در قالب گردنبند ، دستبند ، گوشواره و امثال اینها استفاده میشود.یکی از محبوبترین زیورالات مردانه و زنانه انواع پلاک طلا و نقره است که در قالب گردنبند ، دستبند ، گوشواره و امثال اینها استفاده میشود.یکی از محبوبترین زیورالات مردانه و زنانه انواع پلاک طلا و نقره است که در قالب گردنبند ، دستبند ، گوشواره و امثال اینها استفاده میشود.

0نظرات
ابزار های طلاسازی و جواهر سازی

لیست ابزار طلاسازی و تعمیرات طلا + ویدیو

طلاسازی یکی از قدرتمندترین مشاغل جهان میباشد که همواره فرصت های شغلی زیادی دارد ، حتی در صورتی که سرمایه ای نداشته باشید کارگاه های بسیاری وجود دارند که متقاضی استخدام طلاساز و جواهر ساز هستند. در ادامه ی این مقاله لیست تمامی ابزار هایی که جهت ایجاد کارگاه طلاسازی مورد نیاز است را ذکر کرده ایم.همچنین ویدئویی از ابزارالات مورد نیاز هم تهیه کرده ایم که در انتهای مقاله قابل مشاهده است

6نظرات