انگشتر

3 کالا

 • انگشتر اسم مهساانگشتر اسم فرزاد

  انگشتر اسم

  شروع از : ۳۵۹,۰۰۰ تومان
  خرید انگشتر اسم دلخواه اگر به فکر خرید انگشتری متفاوت هستید که زیبا در عین حال اقتصادی و طرح دلخواه شما باشد این انگشتر بهترین گزینه برای شماست. رکان این محصول حالت مارپیچی دارد که زیبایی خاصی به کل کار میبخشد.  
 • خرید انگشتر ناخن کاریخرید انگشتر کاشت ناخن

  انگشتر ناخن کاری با اسم شما

  شروع از : ۳۲۵,۰۰۰ تومان
  خرید انگشتر ناخن کاری محصولی که در این قسمت از فروشگاه پلاکچی آماده ساخت و ارائه است انگشتر ناخن کاری است، با این انگشتر دیگر نیاز نیس روی تصاویر لوگو های بزرگ و نامنظم بگذارید. این انگشتر ها فری سایز هستند بطوری که مناسب تمام انگشت ها میباشد ، انگشتر ناخن کاری روی بند دوم انگشت قرار میگیرد و کیفیت تصاویر و کارا های شما را فوق العاده افزایش میدهد…
 • انگشتر با طرح دلخواهانگشتر طلا با طرح دلخواه

  انگشتر با طرح دلخواه و حک سفارشی

  شروع از : ۲۰۹,۰۰۰ تومان
  اگر همیشه بدنبال زیورالات خاصی بودید و یا دنبال خرید انشگتر خاص هستید مطمعنا این محصول در انگشت شما مانند ستاره خواهد درخشید.این انگشتر طرح ساده و در عین حال بسیار شیک و لوکسی دارد.

خرید انگشتر زنانه

انگشتر ها همواره یکی از اصلی ترین اعضای خانواده زیورالات بوده اند، انگشتر هایی که در فروشگاه پلاکچی ارائه میشوند از بهترین جنس نقره و طلا میباشند که با آبکاری تظمینی ارائه میشوند.

خرید انگشتر نقره

دلیل متمایز کننده انگشترهای نقره، قیمت مناسب تری نسبت به طلا و کیفیت بهتری نسبت به سایر بدلیجات است،اگر قصد خرید انگشتر با جنس نقره دارید فروشگاه پلاکچی انواع انگشتر نقره زنانه و انواع انگشتر نقره مردانه را با بهترین کیفیت ممکن ساخته و ارسال میکند.