همه چیز درباره ناخن کاری + درآمد شغل ناخن کاری

آموزش ناخن کاری

ناخن کاری یکی از مشاغل جدید و پرطرفداری است که امروزه توسط خانم های زیادی به عنوان یک روش کسب و کار انتخاب می شود. این شغل جذابیت بالایی دارد و نیازی به سرمایه اولیه نیز نخواهد داشت. تنها با سپری کردن دوره آموزش کاشت ناخن در مراکز فنی و حرفه ای و کسب مدرک، می توان سالن زیبایی تاسیس کرده و درآمد بالایی به دست آورد.

آموزش ناخن کاری

خانم های بسیار زیادی در ایران وجود دارند که بیشتر طول عمر خود را تلاش می کنند، تا بتوانند چهره و ظاهر زیبایی داشته باشند. به گونه ای که خاص بوده و منحصر به فرد جلوه کنند. این مسئله باعث شده است تا صنعت آرایشگری و انواع مشاغل در این زمینه از جمله شغل ناخن کاری در ایران نسبت به کشورهای دیگر دنیا رونق بیشتری یابد.

حتی باید بگوییم شغل کاشت و طراحی ناخن در ایران، درآمدی بیشتر از شغل های دیگر دارد. نکته جالب آن است که این شغل نیازی به داشتن مدرک خاصی نیز نداشته و این مسئله کار ناخن کارها را آسان نموده است. تنها کافیست در یکی از آموزشگاه های معتبر فنی و حرفه ای یک دوره ای را سپری کنید، سپس با دریافت مدرک ناخن کاری، می توانید کسب و کاری عالی با درآمد بالا داشته باشید.

البته در مورد این شغل باید این نکته را در نظر داشته باشید، که تاسیس آرایشگاه بدون داشتن مدرک آموزش آرایشگری و ناخن کار بودن از فنی و حرفه ای میسر نخواهد بود.  تنها زمانی می توانید این شغل را بدون داشتن مدرک انتخاب کنید که قصد تاسیس سالن آرایشگری نداشته باشید. در غیر این صورت باید دوره های آموزش فنی و حرفه ای را سپری کنید.

 

آموزش ناخن کاری

هزینه آموزش ناخن کاری چقدر است؟

با وجود آنکه طراحی و کاشت ناخن یکی از پرطرفدارترین و پردرآمدترین مشاغل در دنیا به شمار می رود، اما هزینه آموزش کاشت ناخن چندان بالا نیست. افرادی که وارد این حرفه می شوند به راحتی می توانند در کمتر از یک سال، چندین برابر هزینه آموزش ناخن کاری خود را بازگردانند. تنها ویژگی ای که باید برای ورود به این حرفه داشته باشید، خلاقیت، سلیقه و ذوق بالا است.

برای ورود به بازار کاشت ناخن ابتدا لازم است در دوره های آموزش کاشت و طراحی ناخن شرکت کنید. پس از آن می توانید روش های مختلف طراحی و کاشت ناخن را فراگیرید. البته برای این که بتوانید بهترین و ظریف ترین ناخن کاری را انجام دهید، نیاز به تجربه و کسب مهارت بالا خواهید داشت. می توانید پس از سپری کردن دوره آموزشی، مهارت لازم را به دست آورید.

این مسئله را در نظر داشته باشید که تمام مشتری ها پس از کاشت ناخن، نیاز دارند که آن را ترمیم نمایند. پس شما برای مدت زمان طولانی بعد از کاشت ناخن، از طریق ترمیم ناخن ها نیز درآمد بالایی را به دست خواهید آورد. با تمام این تفاسیر باید بگوییم مهمترین فاکتور پرطرفدار بودن این شغل، عدم نیاز به سرمایه زیاد برای آغاز کار است. پس هر کسی می تواند با حداقل درآمدی که دارد، به عنوان یک ناخن کار وارد بازار کار شود.

عوارض شغل ناخن کاری

عوارض شغل ناخن کار چیست؟

همانطور که بیان کردیم ناخنکاری یکی از مشاغل پر درآمد و پرطرفدار است. اما آیا این شغل عوارضی را نیز برای ناخن کارها به همراه دارد؟ باید بگوییم بله. هر شغلی به همان میزان که از مزایای خاصی برخوردار است، معایبی را نیز در خود جای داده است. ناخن کاران معمولا ساعت های زیادی را در مراکز زیبایی خود سپری می کنند.

حتما بخوانید  برترین گالری های طلا و جواهر تهران | بهترین گالری طلا در تهران

این مسئله باعث می شود آنها برای مدت زمان طولانی در معرض ترکیبات آلی و مواد شیمیایی قرار بگیرند. از این رو ممکن است به مرور زمان  با بیماری های تنفسی و التهابی مواجه شوند. به همین خاطر برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی باید همیشه در زمان کار از ماسک استفاده کنند.و از سوی دیگر ناخن کارها باید برای طراحی و کاشت ناخن همیشه در حالت نشسته باشند.

به همین دلیل ممکن است دچار کمر درد شده و آسیب جدی را به بدن خود وارد نمایند. پس شغل ناخنکاری با درآمد بالا زمانی می تواند بهترین انتخاب باشد، که ناخن کاران تمامی فاکتورهای سلامتی را رعایت کنند. مثلا از ماسک استفاده کنند و در زمان کاشت ناخن با کمری صاف بر روی صندلی بنشینند. در غیر این صورت کسب درآمد بالا برای آنها هیچ سودی نخواهد داشت. وقتی سلامتی خود را از دست بدهند.

درامد ناخن کاری

درآمد ناخن کاری چقدر است؟

به طور کلی درآمد هر شغلی بستگی به برخی عوامل خاص می تواند متغیر باشد. افرادی که به شغل کاشت ناخن روی می آورند، در صورتی که کار ظریف و زیبایی انجام دهند می توانند مشتری بیشتر به سمت خود جذب کنند. که این مسئله خود درآمد بیشتر را نیز برای آنها به همراه خواهد داشت. از سوی دیگر اگر ناخن کار همیشه به روزترین و جدیدترین طرح ها را برای کاشت ناخن انتخاب کند، می تواند درآمد بیشتری داشته باشد.

بهتر است در شغل ناخن کاری تبلیغات مناسبی داشت و از مدل های زیبا و جدید روز دنیا، برای کاشت ناخن استفاده کرد. البته این مسئله زمانی می تواند توجه مشتری را به خود جلب کند که کمی خلاقیت نیز چاشنی آن شده باشد. در غیر این صورت مشتری با یکبار کاشت ناخن، دیگر ذوق و علاقه خود را برای این کار از دست خواهد داد.

این نکته را نیز در نظر داشته باشید که کاشت و طراحی ناخن از جمله مشاغلی است که در هر سطحی مشتری های خاص خود را دارد. پس با وجود گستردگی این بازار و رقابت زیاد، باز هم می توان بهترین درآمد را از این شغل کسب کرد. تنها کافیست ذوق و سلیقه بالایی داشته باشید و آن را با خلاقیت در هم آمیزید. در نتیجه بهترین درآمد را از کاشت ناخن به دست خواهید آورد.

ابزار ناخن کاری

انگشتر ناخن کاری و کاربرد آن برای ناخن کارها 

ناخن کارهای حرفه ای برای آنکه بتوانند کار خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنند، نیاز به انگشتر ناخن کاری دارند. این انگشتر برای ناخن کارهایی که به صورت حرفه ای در این زمینه کار می کنند، بسیار مناسب است. زیرا می توانند به جای استفاده از لوگوهای نامنظم و بزرگ بر روی تصویر ناخن های کاشته شده، از این انگشتر استفاده کنند.

فروشگاه پلاکچی انگشترهای زیبایی را برای ناخن کاران عرضه می کند که فوق العاده زیبا هستند. این انگشترها با نام طراح ناخن مزین می شوند و فری سایز هستند. از این رو تمام مشتری ها می توانند از آنها استفاده کنند. کافیست یکی از این انگشترها را تهیه کنید تا طراحی و کاشت ناخن های خود را با کیفیت و جذابیت بیشتر به مشتری معرفی کنید و با استفاده از آن کسب و کار خود را در شبکه های مجازی به مشتریان تبلیغ کنید.  مشاهده و خرید انگشتر

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *